Recent Posts

Pages: 1 ... 8 9 [10]
91
General Discussion / Yazılım Dersleri
« Last post by evisleri on January 24, 2021, 04:31:03 pm »
İnternetin her eve girmesiyle birlikte ondan doğru faydalanmak iin bilgisayar ve internet adına aılan bu siteyi mutlaka ziyaret etmelisiniz.  Kullandığınız bilgisayar hakkında teknik terimleri ğrenebilir ve daha bilinli kullanıcılar olabilirsiniz. Ne nedirin sorularının cevabı bu sitede bulabilirsiniz. rnek vermek gerekirse sitede sizler iin yer alan makalelerden birkaı şunlardır: Robotik Kodlama Nedir?, Arduino Nedir Ne İşe Yarar?, Yazılım Nasıl ğrenilir?, Grsel Programlama, C# Hesap Makinesi Yapımı (Console)... gibi birok faydalı ierik sitede yer almaktadır. Son zamanların enok rağbet gren bu siteyi sizde keşfedin.

Site Adresi: https://www.dogrukod.com
92
General Discussion / Bankavekrediler.com Hizmetinizde
« Last post by evisleri on January 23, 2021, 01:02:49 am »
Genel olarak tm yatırım yapmak isteyenler iin faydalı bilgilerin yer aldığı bu  sitede birok kategoride zgn makaleler yer almaktadır. Bankalar,bilgi bankası,banka kredileri,kredi kartı,sgk,bireysel emeklilik sistemi,bayilik ve iş fikirleri,para kazanma,ptt,kosgeb,mşteri hizmetleri,yatırım,borsa,halka arz gibi kategorilerde makaleler sitede yer almaktadır.Grdğnz gibi birok bilgiye tek bir siteden ulaşabilmeniz iin merak edilebilecek her konu sitede yer almaktadır. İsvire Bankalarında Nasıl Hesap Aılır?,Ara Muayene cretinin Kredi Kartı ile denmesi,Yurtdışına Gitmeden Banka Hesabı Amak İin 3 Yntem .. gibi konularda sitede yer almaktadır. Sitedeki konularla ilgili grşlerinizi yorum yazarak bildirebilir veya kafanıza takılanları yorum kısmından sorabilirsiniz. Detaylar iin siteye bekleriz.

Site Adresi: https://www.bankavekrediler.com
93
General Discussion / Kredi Notu ve Gncel Kredi Haberleri
« Last post by evisleri on January 22, 2021, 01:40:20 pm »
Kredi almadan nce araştırma yapmak en doğrusu olacaktır. nk doğru bilgi birikimi ile daha karlı kredi alabilirsiniz. Size rehberlik edicek bu siteyi takip ederek istediğiniz krediyi daha doğru ve bilinli olarak alabilirsiniz. Sitede kredi makaleleri, bankalar hakkında bilgiler, gndem konuları, kredi notu, kampanyalar hakkında bilgiler, kredi kartı makaleleri yer almaktadır. Piyasaları anlık ve gncel olarak takip edebilirsiniz. Dolar, euro, sterlin, bitcoin, ethereum... gibi bilgilere siteden ulaşabilirsiniz. Daha fazlası iin siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Adres: https://www.kredimuhendisi.com
94
General Discussion / İslamiyet Sitesi
« Last post by evisleri on January 22, 2021, 09:09:45 am »
İslamiyet adına geniş ieriğe sahip olan sitemiz siz değerli ziyaretilerimiz iin gncel olarak konular ve ierikler eklenmektedir. Sitemizde Kuran-ı Kerim, Dini bilgiler, Esma-l hsna, Namazlar, Sureler, Dualar ve Peygamberler kategorilerinde makaleler yer almaktadır. Peygamberler Arasında Ayrım Yapılmamalıdır, İslam Dinine Gre Musa Aleyhisselam, İslamiyete Gre Sleyman Peygamber, İslam Dininin Son Peygamberi Hz. Muhammed, Peygamber Nedir ve Peygamberin zellikleri Nelerdir? ... rnek ieriklerimizden birkaıdır. Siteden faydalanmak iin hemen siteye bekleriz.

Site Adresimiz: https://islamiyet.co
95
General Discussion / Ucuz Takipi Sitesi
« Last post by evisleri on January 22, 2021, 03:26:33 am »
Sosyal medyaya olan ilgi artınca insanlar takipi sayısını artırmak iin uğraşmaktadırlar. Takipi sayısı fazla olanlar fenomen olmaktadır ve ok paralar kazanmaktadırlar. Sizde takipi sayınızı kolay yoldan arttırmak isterseniz eğer bu siteden en ucuz fiyata takipi satın alabilirsiniz ve bylece kısa yoldan takipi sayınız istediğiniz kadar olmaktadır. 7/24 alabileceğiniz hizmetlerimiz mşteri memnuniyeti n planda tutularak yapılmaktadır. Size uygun paketi siteden sipariş vererek işlemi başlatabilirsiniz.

Tags: takipi satın al, ucuz takipi satın al

Site Adresi: https://takipin.com
96
General Discussion / Forumsosyal ye Alımı Aılmıştır
« Last post by evisleri on January 22, 2021, 01:03:36 am »
İnternetteki forumlar arasında son zamanlarda ok popler olmaya başlayan bu foruma mutlaka ye olmalısınız. Online oyunlar, knight pvp, metin2 pvp, pupg, cs go, rese online, sosyal medya, instagram, youtube, facebook, twitter, pinterest ve gncel diğer konular ve kategoriler sitede yer almaktadır. Sitede paylaşımlar hep zgn olmakla birlikte gzel bir ortam yer almaktadır. Klasik forumlardan sıkılanlar bu tarz değişik forumlara takılmayı tercih etmektedirler. cretsiz ye olduktan sonra forumun tadını ıkarmaya başlayabilirsiniz.

Site Adresi: https://www.forumsosyal.net
97
General Discussion / Aık ve Net
« Last post by evisleri on January 21, 2021, 04:35:16 pm »
İnternet siteleri arasında en ilgi eken bu siteyi ok seviceksiniz. Birok konuda ziyaretilerine zgn makaleler bu sunan bu sitede haberler, dnya, sağlık, teknoloji, bilim, byk şahsiyetler, islam, magazin, kadın, gzellik, seyahtat, otomobil, spor gibi kategorilerinde birok makale yer almaktadır. Grdğnz gibi herkese hitap eden bu siteyi sizde ok seviceksiniz. Sitede yer alan ieriklerden birkaı şyledir: Kredi Borcu denmediğinde Kefilin Durumu Ne Olur?, Exxen Nedir, Nasıl ye Olunur?, Kadınlarda Cinsel İsteksizlik ve Sebepleri, Ekmeğin zerindeki tek izginin hikyesi, Pırasanın sağlığa faydaları nelerdir? Zeytinyağlı Pırasa tarifi ... grdğnz gibi bu tarz hoş bilgilerin yer aldığı siteyi ziyaret etmek iin hemen tıklayınız.

Site Adresi: https://acikve.net
98
General Discussion / Uykusuzluk ve zm
« Last post by evisleri on January 21, 2021, 12:45:29 pm »
Bağzı kişilerin uyku sorunu vardır. Uykusuz kalarak gnn verimli gememesi ok kt bir durumdur. Sizde bu hastalığınıza are bulmak istiyorsanız eğer detaylı olarak hazırlanmış bu siteden faydalanabilirsiniz. Birok sebebi olan uykusuzluk iin neler yapılması gerektiği sitede detaylı olarak anlatılmaktadır. Uyku ilaları hakkında bilgiler, reetesiz uyku ilaları hakkında bilgilendirmeler, uyku ilalarının yan etkileri hakkında yazılar, eczanelerden hangi uyku ilaları alınabilir. Bu ve bunun gibi pekok bilgiye siteye girerek ulaşabilirsiniz.

Site Adresi: https://www.uykusuzluk.net
99
General Discussion / Gncel Teknoloji Portalı
« Last post by evisleri on January 21, 2021, 09:23:30 am »
Teknodeha.com sitesinde teknoloji adına birok bilgiyi bu siteden ğrenebilirsiniz. Site ok kapsamlı olarak hazırlanmıştır. Yazılım, donanım, bilim, oyun, internet gibi kategorilerde birok zgn ve faydalı makaleler sitede yer almaktadır. Daha nce hibiryerde duymadığınız bilgileri belkide sadece bu siteden duyabilirsiniz. İncelemeler,haberler,bilgi aktarımı şeklinde size sunulan ieriklerden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Siteyi şimdi ziyaret etmek iin tıklayınız.

Giriş iin tıkla: http://teknodeha.com
100
General Discussion / Ev Dekorasyon Fikirleri
« Last post by evisleri on January 20, 2021, 02:37:08 pm »
Ev dekorasyonu adına herşeyi bu sitede bulabilirsiniz. Kafanıza yaratıcı fikirler gelmiyorsa bu site imdadınıza yetişecektir. Misal ev dekorasyonu adına fikirler, giriş dekorasyonu iin rnekler ve fikirler,mutfak dekorasyon fikirleri, banyo seramil modelleri, mobilya alımında dikkat edilmesi gerekenler, koltuk takımında renk kombinleri fikirleri, duva boyası fikirler, şmine - dolap fikirleri gibi pekok konu sitede yer almaktadır. Ayrıca bu sitede kendin yap blmn ok seviceksiniz. Alınabilecek sehpalar,raf seenekleri fikirleri, yemek odası takımı modelleri, şark kşesi gibi fikirler,resimler ve videolar ile ufkunuzu aıcak bu siteye mutlaka gz atmanızı tavsiye ederiz.

Site Adresi: https://www.dekordiyon.com/
Pages: 1 ... 8 9 [10]