Recent Posts

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
General Discussion / Jenerik Domain Listesi
« Last post by evisleri on February 24, 2021, 03:58:14 am »
Proje mi yapıcaksınız. leyse gzel bir proje iin gzel bir alan adı almalısınız. Ama piyasada sıfırdan alınabilecek domain kalmadığı iin bu siteden size uygun olanı kolayca alabilirsiniz. Domain listesine kategoriler halinde kolayca bakarak sektrnze ynelik olanı kredi kartı ile kolayca alabilirsiniz. Domain sektrnde 8 yılın verdiği tecrbe ile prtfymze eklediğiniz domainler tamamen iş yapmaya ynelik olduğundan hi tereddt etmeden bu listedeki domainlerden alabilirsiniz.Domain brokerı tarafından zenle seilen domainler siz yatırımcılara uygun olarak seilmektedir.

Siteye giriş iin tıklayınız:

Premium Domainler
Jenerik Domainler
3 Karakter Domainler
22
General Discussion / Erna Hair Clinic - Sa Ekimi
« Last post by evisleri on February 23, 2021, 03:22:54 am »


Gnmzde sa dklmeleri ok olmaktadır. Sizde grnmze nem veriyor ve salarınızı sorun ediyorsanız eğer tek yapmanız gereken işinde başarılı ekibe sa ekimi yaptırmanız are olacaktır. Siz sa ektirmeye karar verdikten sonra hizmetimiz olarak havalimanı ve İzmir iin vip transfer hizmeti, İzmirde en iyi otellerde konaklama hizmeti ve sa ekimi yapılmaktadır. Whatsapp numarasından 7/24 destek hattından bilgi alabilirsiniz. Sa ektirenlerin sonuları paylaştığı yazılarıda siteden okuyabilir ve sonucun nekadar etkili olduğunu grebilirsiniz.

eşitli şeyler srerekte saları ıkartamayacağınız iin tek etkili yol olan ekim size yzde yz are olacaktır.  ncesi ve sonrası resimler ile tereddt etmeden sa ekimini yaptırabilirsiniz. Sa ekiminde %100 başarı sağlayan İzmir sa ekimi olarak tm mşterilerimizin memnun kaldığını unutmayınız. Sa ekiminin yanı sıra sakal ekimi, bıyık ekimi, kaş ekimi, prp tedavisi, mezoterapi tedavisi hizmetlerindende faydalanabilirsiniz.

Erna Hair Clinic

www.ernahairclinic.com
info@ernahairclinic.com

05451001215
05451001216
05439468235
23
General Discussion / Hayaller Dkkanı - Gvenli Alışveriş
« Last post by evisleri on February 22, 2021, 10:01:32 am »


Hayaller dkkanında bir alışveriş sitesi olup kaliteli ve indirimli rnler satılmaktadır. Bu rnlerden bağzıları şunlardır. Doğum gnlerinde ihtiyacınız olabilecek herşey. Mum,balon,cup cake standı,mısır kutusu vs... Parti seti malzemeleri: karton bardak,karton tabak,kağıt peete,plastik atal vs... İsimlikli kubbeli kavanoz bebek nikah şekeri. Gelecek misafirleriniz iin şık ve anlamlı bir hediye oluyor. Kalp pleksi bulut,ta,kelebek gibi semboller olarak yapılabiliyor. 346 paradan oluşan full set kına gecesi malzemeleri en kaliteli rnler ve uygun fiyat ile satılmaktadır. rnlerimiz hayallerinizi ssleyecek. Sipariş ve incelemek iin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Site Adresi: https://www.hayallerdukkani.com.tr/
24
General Discussion / Beyaz Haber Ajansı'ndan cretsiz Haber Ajansı Aboneliği
« Last post by evisleri on February 21, 2021, 03:53:44 am »
Beyaz Haber Ajansı kısa bir sre haber sitelerine ve yerel basına destek olmak amacıyla cretsiz abonelik vermektedir. Peki hangi kategorilerde haberler sunulmaktadır diye merak ediyorsanız eğer? İşte bunlar: Teknoloji, Magazin, Spor, Kltr ve Sanat, Ekonomi, Gndem gibi kategorilerde gnde en az 100 haber servisi yapılmaktadır. Sizde bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz eğer en altta bulunan mail adresi ile iletişime geebilirsiniz.

Detaylı bilgi iin mail adresi: iletisim@beyazhaberajansi.com
25
General Discussion / Klas Group
« Last post by evisleri on February 19, 2021, 12:33:06 am »


Klas Group, otellerin hepsi kendine ait sahili olan, denize sıfır, veya otelin kendisine ait altgeidi ile ulaşılabilir tesislerdir. Ortak alan eğlencesine byk nem veren tesisler ierisinde mutlaka kapalı havuz, akuapark, relaks havuz ve yarı olimpik havuz bulunmaktadır. Her şey dahil hizmet veren tesislerde, damak tadına byk nem verilmekte, tm yiyecek ve iecekler zenle seilip hazırlanmaktadır. Odaların oğu deniz manzaralı, misafirlerin konforu dşnlerek dizayn edilmiştir. Klas Group, mental anlamda mşterilerinin rahat etmesine ve eğlenceli vakit geirmesine odaklanmıştır. Tm bunların yanı sıra, misafirlerin eğlenceli vakit geirmesi adına gn boyu aktiviteler, ocuk kulpleri, animasyonlar olmaktadır. Ayrıca barlar ve blgenin en byk aık hava diskosu grup oteller bnyesinde hizmet vermektedir. Alanya dim ayı blgesinde yaklaşık 30 dnm arazi zerinde muhteşem doğa ierisinde, bir ok aktivitenin bulunduğu bir tesis yine grup bnyesindedir. Kısacası, her trl aktiviteye ulaşabilecek olduğunuz muhteşem bir tatil sizi beklemektedir.

Alanya Otelleri, Antalya Otelleri, 5 Yıldızlı Oteller
https://www.klashotels.com

26
General Discussion / Marmaray Tesisat Su Kaağı Tespiti
« Last post by evisleri on February 18, 2021, 12:40:57 pm »
Marmaray tesisat 15 yıllık tecrbesi, uzman ekibi ve son teknoloji ekipmanlarıyla sektrde nc olma yolunda ilerlemeye devam ediyor. Her geen gn mşterilerin ihtiyalarına zmler reten ve mşteri memnuniyetini esasa alan hizmet anlayışıyla alışmaya devam ediyor. Su kaağı tespiti ve her trl tıkanıklık ama, van su kaağı tespiti , van tıkanıklık ama, tuvalet tıkanıklığı ama ve lavabo tıkanıklığı ama da kullandığı son teknolojik cihazlarla kırmadan dkmeden nokta atışı yaparak sorunları zer ve mşteriye fazla bir masraf ıkartmadan işlerinin halledilmesini sağlar. Bu sayede diğerleri gibi tespit yapmada zorlanan ve tespit ettiği yerde sorunu bulamayan tesisatılara benzemez.

Marmaray tesisat aynı zamanda petek temizliği hizmetiyle mşterilerin kışın doğalgaz faturalarında %30 tasarruf yapmasını sağlar. Petek temizliği hem ısınmada istenen ısıyı alma hem de fatularınızın aşırı gelmesini engellemek iin her sene yapılması gerekir. Marmaray tesisatta son teknolojik cihazlar peteklerinizi en iyi şekilde temizlenmesini sağlar.

Marmaray tesisat sadece İstanbul tm blgelerinde değil Van'ın da tm blgelerinde hizmet vermektedir. ncelikli hedefleri mşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve profesyonel destektir. Uygun fiyat, garantili hizmet ve 7/24 esasına gre hizmet verir.
27
General Discussion / Polkadot Satın Al
« Last post by evisleri on February 18, 2021, 08:17:22 am »
Polkadot satın almak istiyorsanız eğer bu web sitesine girerek alabilirsiniz. Polkadot ile ilgili ayrıca geniş bilgiye yine bu site sayesinde ulaşabilirsiniz. Polkadot nedir, nasıl satın alınır, nasıl alışmaktadır, polkadot'ın gvenliği nasıldır, kim tarafından kuruldu, alt yapısı nasıl, neylerle karşılaşır kullanıcıları, kullannıcılarına ne vadediyor, toplam arz nedir ... gibi birok detay sitede yer almaktadır.

Detaylar iin tıklayınız: https://www.polkadotsatinal.com
28
General Discussion / PROMOSYON TİŞRT
« Last post by evisleri on February 18, 2021, 02:10:54 am »
Promosyon tişrt ihtiyacınız olduğunda direk bu siteden siparişinizi verebilirsiniz. Birok seenek ile ve en uygun fiyatlar ile ihtiyalarınıza zm bulabilirsiniz. Baskılı promosyon şapka imalatı, promosyon tişrt toptan satışı yapılır. Sizin isteğinize gre %100 pamuklu veya polyester tişrt imalatında yıllardır verdiğimiz hizmet ile tm mşterilerimiz memnun kalmışlardır ve devamlı sipariş vermeye devam etmektedir.Siteden detaylara ulaşabilirsiniz.

Linkler:
Toptan Tişrt
Promosyon Tişrt
Baskılı Tişrt
29
Instagram takipi satın almak istiyorsanız, kurumsal altyapımızla en gvenli şekilde ucuz beğeni, takipi hizmetleri ve size zel zmler retmekteyiz.

WEB SİTEMİZ: https://www.sosyolox.com

HİZMETLERİMİZ• instagram facebook twitter  tiktok
TESLİMAT• 15-30 dk
SİTE KURULUŞU: 13/04/2015
TAMAMLANMIŞ SİPARİŞLER• 2.653.916+

HAKKIMIZDA• 2015 yılından bu yana bilişim sektrnde zmler reten kadromuz, gnmzde olduka poplerleşen sosyal medya platformlarında sizlerin destekisi olmak iin sosyolox.com sitesini kurmuştur. Profesyonel altyapısı ve kadrosuyla siz değerli mşterilerimize en kaliteli şekilde kesintisiz destek vermekteyiz.

Bireysel ve kurumsal tm mşterilerimize memnuniyet garantisi vermekteyiz. Tm satışlarımız, hizmetlerimiz faturalandırılmaktadır. Tamamıyla Trkiye Cumhuriyeti yasalarına saygılı şekilde, vergili alışmaktayız. Takipci.com.tr sitemiz, Yalova Acar Bilişim iştirakıdır.İLETİŞİM •
Tel no • 0533 823 6175
İnstagram •instagram.com/sosyolox.com.tr
Web site • www.sosyolox.com
30
General Discussion / Harita Mhendisi Kimdir?
« Last post by evisleri on February 16, 2021, 02:49:57 pm »
Harita Mhendisi Kimdir?

Yerkre zerinde eşitli lmler yapan ve elde edilen veriler ışığında planlar ve haritalar hazırlayan meslek sahiplerine harita mhendisi denir. lmler ışığında hesaplamalar yapmakla da mkellef olan harita mhendisleri, kamu kurumlarından zel sektre kadar geniş bir alanda istihdam edilir.

Harita Mhendisinin Grevleri Nedir?

Yerkreyi anlamak, planlamak, dzenlemek ve ynetmek amacıyla modern teknolojiden istifade ederek mekansal teknikleri geliştirmek ve kullanımını sağlamak,
Mhendislik projeleri iin byk, orta ve kk lekli dijital ve basılı, topografik veya tematik haritaların retimini yapmak,
Otoyol, kpr ve baraj gibi byk lekli projelerde zemin etd istemihan gcnc ve benzeri srelerde yer almak,
Coğrafi bilgi sistemlerinin oluşturulmasına katkı sunmak,
Kadastro alışmalarında yer almak,
İmar alışmalarında yer almak ve destek vermek,
Kentsel ve kırsal alan dzenlemeleri iin gerekli alışmaları yapmak,
Mobil cihazlar ve web ortamında kullanıma uygun harita tasarımları yapmak, harita mhendislerinin grevleri arasında yer alır.

Kimler Harita Mhendisi Olabilir?

Harita mhendisi olabilmek iin lise ve dengi bir okuldan mezun olarak niversitelerin Harita Mhendisliği, Geomatik Mhendisliği, Jeodezi ve Fotogrametri Mhendisliği blmlerinde 4 yıllık lisans eğitimi almak gerekir.

Harita Mhendisi Olmak İin Hangi Eğitimleri Almak Gerekir?

Mhendislik, Mimarlık, İnşaat ve Mhendislik fakltelerinin Harita Mhendisliği, Geomatik Mhendisliği, Jeodezi ve Fotogrametri Mhendisliği blmlerinden birinde 4 yıllık lisans eğitimi alan harita mhendisleri;
Temel mhendislik,
Alet bilgisi,
İleri matematik,
Bilişim sistemleri,
Plan ve proje bilgisi alanlarında dersler alır.
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 10