Author Topic: Personel Dezenfeksiyon Kabini  (Read 6 times)

evisleri

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 474
    • View Profile
Personel Dezenfeksiyon Kabini
« on: April 30, 2020, 12:56:16 am »
Personel Dezenfeksiyon Kabini

İnsanların havadan ve evreden zararları virs kapıyorlar. zellikle bir iş yerinde alışan kişiler iş yerine gelme yolcuları sırasında evresel faktrlerle i ie k aldıkları iin virs ya da zararlı bakterileri alışma ortamına taşıyabiliyorlar. Bu da virsn diğer alışanlara bulaşarak sağlıklarını tehdit etmesine dolayısıyla da iş yerinin alışmasına devam etmesine engel oluyor. Bizler bunu engellemek amacıyla personel dezenfeksiyon kabini retimi yapıyoruz. Bylece alışanlar iş yerine girerken ya da ıkarken dezenfekte olup ıkıyorlar.

Kabinlerin zellikleri

alışanların zararları virslere karşı dezenfeksiyonlarının yapılması iin rettiğimiz kabinlerimizde paslanmaz malzemeler ve alminyum kaplama malzemeleri kullanıyoruz. Kaliteli malzemeleri kullanarak hazırladığımız kabinlere 2 yıl garanti veriyoruz. Personeller dezenfeksiyon kabinlerimize girdiklerinde evreden bulaşmış olan zararlı bakteri ve virsler dezenfekte ediliyor. Bylece iş yerlerine temiz bir şekilde giriş yapabiliyorlar. Kabinlerde alışanların zerine su yerine ozon pskrtldğ iin kıyafetlerin ıslanması gibi bir sorun yaşanmıyor. Ayrıca dezenfeksiyon işleminde kullandığımız maddelerin insanlara herhangi bir zararı bulunmuyor.

Personel Kabinlerinin Kurulumu

Profesyonel ekiplerimizle alışanların dezenfeksiyonlarının sağlanması iin rettiğimiz personel kabinleri kolay taşınabilen rnler oluyor. Ayrıca kolay bir şekilde kurulumları yapılabiliyor. Bylece kurulum sonrası personeller tarafından bina ilerinde ya da girişlerinde kullanılarak onların hijyenleri sağlanıyor. Mşterilerimizin siparişi sonrasında retimleri tamamlayıp istedikleri alana kabinlerin kurulmasını teknik ekibimizle sağlıyoruz. Ayrıca gerekli durumlarda da teknik destek veriyoruz.

Kabinlerin Kullandıkları Yerler

alışanların sağlığını ve hijyenini dşnerek rettiğimiz personel kabinleri farklı iş yerlerinin girişlerine konularak insanların korunmasını ve temizlenmesini sağlıyor. Kabinlerimizin kullanıldıkları yerler arasında şunlar yer alıyor; Fabrika. Okul, plaza devlet dairesi ve diğer iş yerleri oluyor. İş yerleri dışında kabinlerimiz ok fazla insanın giriş ıkış yaptıkları alanlara da kurularak kullanılabiliyor. rneğin pazarlar kabinlerin kullanılabilecekleri yerden birisi oluyor.

https://dezenfeksiyonkabinleri.com/dezenfeksiyon-kabini

Share on Facebook Share on Twitter