Author Topic: LASTİK SEKTÖRÜNÜN BULUŞMA PLATFORMU  (Read 9 times)

evisleri

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 474
    • View Profile
LASTİK SEKTÖRÜNÜN BULUŞMA PLATFORMU
« on: April 30, 2020, 08:22:06 pm »
LASTİK SEKTÖRÜNÜN BULUŞMA PLATFORMU

lastikborsasi.com, lastik, jant, motor yağı ve akü ürünlerinde yüzlerce markayı bir arada ve uygun fiyatlar ile bulabileceğiniz bir platformdur. Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan Lastik Borsası, dünyaca ünlü marka üreticilerin Türkiye’nin dört bir yanındaki toptancılara, toptancıların ise internet üzerinden  aynı platformda son kullanıcılara uygun fiyatlarla ve güvenilir olarak satış yapmasını sağlayan en güçlü platformdur. Türkiye’nin en kapsamlı tedarik platformu olarak 2 yıllık bir arge çalışması sonucunda 2019 sonunda kullanımına açılmıştır. Lastikborsasi.com e-ticaret sitesi, alıcı ve satıcının alışveriş süreçlerini en hızlı ve ekonomik şekilde yönetmesini sağlamaktadır. Bu noktada platformun doğru, verimli ve amacına hizmet eden şekilde kullanılabilmesi için arka planda teknik ekip ile anında canlı destek verilmektedir.

İletişim : 444 06 52

Web Site: www.lastikborsasi.com

E-mail: info@lastikborsasi.com

Lastik Borsası’nın Başarısı ve Gelişen Ürün Yelpazesi

Lastik Borsası toptancılar ve son kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılmakta ve herkes için güvenli alışveriş sunmaktadır.  Kolay, hızlı, güvenilir bir kullanıcı deneyimi için sürekli güncellenmekte ve gelişmektedir. Müşteri temsilcileri ile ürünlere dair tüm sorularınızı yanıtlanmakta, doğru ve aracınıza uygun lastik, akü, yağ, jant ürünlerini almanızda destek sağlanmaktadır. Ürünün kargo süreçleri ve satış sonrası destek departmanı da sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için çalışmalarını sürdürmektedir.


 
Premium Lastik - Jant - Madeni Yağ ve Akü Markalar;

Michelin, Bridgestone, Lassa, Goodyear , Pirelli, Continental , Energy Essan, İnci, Mutlu, Shell, Castrol, Motul, Falken , Nokian , Kormoran , Dayton , Elit Jant, Kormetal ve CMS olarak sıralanabilir.

Otomobil, ağır vasıta, iş makinası, hafif ticari, suv, 4x4 ve diğer tüm araçlar için her ebat ve desende yaz lastiği, kış lastiği, 4 mevsim lastik, her boyut ve şık tasarım jant, araç özelliklerine göre akü ve motor yağı seçeneklerini burada bulabilirsiniz.

Diğer ürünleri görmek ve daha fazla bilgi almak için https://www.lastikborsasi.com  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Lastik, Akü, Jant ve Motor Yağında Büyük Hedef
Toptan satış kısmının işleyişi hakkında bilgilendirme gerekirse; Site tamamen  üye kullanıcının yönetimindedir, buraya  koyduğu ürünleri, satılmasını istediği fiyatı kendisi belirler, satış gerçekleştiğinde  ürünleri almaya gelen kargoya teslim eder ve belirlediği ödeme koşulları doğrultusunda parası aynı gün hesabına geçer. Alıcı açısından baktığımızda ekranda gördüğü fiyat üzerinden ödemesini yaparak ürünün sadece kendi adresine gelmesini bekler. Satıcı faturasını lastikborsasi.com’a keserken alıcının faturası da lastikborsasi.com’dan kesilir. Oldukça kolay ve basit olan bu süreçlerin anlatılması ve uygulamanın kullanıcılara tanıtılması için oluşturulan saha ekibi her geçen gün büyüyerek tüm Türkiye’yi kapsayacak bir yapıya bürünmektedir.


 

Share on Facebook Share on Twitter