Author Topic: İstanbul'da Pet Kuaför Arayanların Dikkatine !  (Read 1 times)

evisleri

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 474
    • View Profile
İstanbul'da Pet Kuaför Arayanların Dikkatine !
« on: June 16, 2020, 06:14:25 am »
Çok uzun yıllardır evcil hayvan beslerim 15 yıl olmuştur. Türkiyenin bir çok yerinde dostlarımın bakımını yaptırmak için pet kuaför  araştırır dururum. Bir çok il ve ilçede belirli yerlerim olsa da İstanbuldan yana şansım hiç gülmedi ! Geçen güne kadar.

15 gün öncesi köpeğimi gezdirmek için sahilde yürüyüş yapıyordum bir bayan ile tanıştım köpeğimi sevdi vs. bana neden traş ettirmiyorsunuz tüyleri aşırı uzamış diye sitemkar bir dille tavsiye verdi kedisine istanbul'da güvenilir pet kuaför  bulamadım herkese emanet edemem o nedenle izmire gidene kadar bekleyeceğim dedim.

Pervin hanım hayret içeren bir nida ile 9 10 arkadaş sürekli evcil hayvanımızı götürdüğümüz bir yer var çok da başarılı buluyoruz dediği Makas pet kuaförü tavsiye etti. İlgiç olan ise bahsi geçen yer evimin 4 sokak yan tarafı imiş Çengelköy pet kuaför   varmış ama benim haberim yok. Biraz araştırdım instagram facebook vb. Hakkında neredeyse olumsuz yorum yok,yaptıkları traşları rahatlıkla sergiliyorlar korka korka denemek için gittim sonuçlar muazzam.

Bu yazıyı sizlerde benim gibi biraz evhamlı, biraz da detaycı Çengelköy'de Pet kuaför  olan Makas pet kuaförü tavsiye etmek için yazıyorum.

Sonuçlarından oldukça memnun kaldığım için sizlere de tavsiye de bulundum.

Yazımı okuduğunuz için teşekkürler.

Share on Facebook Share on Twitter