Author Topic: Hasta Yatağı  (Read 5 times)

evisleri

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 474
    • View Profile
Hasta Yatağı
« on: October 30, 2020, 01:44:10 pm »
Emek Sağlık Hasta Yatağı Satış Ve Kiralama
Hasta yatağı gnmzde ok kolaylık sağlayan bir rndr. Evlerde ve hastanelerde kullanılan hasta yatakları kronik rahatsızlığı olanlar iin uygun bir kullanıma sahiptir. Hasta yatakları zel retimi sayesinde hastaların hareket zgrlğn kısıtlamaz ve ihtiya duyulan hareketlere gre ayarlanabilir. Korumalı oluşu sayesinde dşmeyi engeller. Bunun yanı sıra hasta olan kişiye bakacak olan kişilere byk kolaylık ve avantaj sağlamaktadır.

Hasta karyolası motorlu ve motorsuz olarak iki şekilde retilmektedir. Motoru bulunmayan hasta yatakları sabit yatak modeli, bir ayara sahip model, iki ayara sahip model ve ayara sahip model şeklinde kendi iinde drt sınıfa ayrılmıştır. Motorlu kullanıma sahip olan hasta yatakları ise motorlu hasta yatağı modeli, dual motorlu modeli, iki motorlu modeli, motorlu modeli ve drt motorlu yani kolon motorlu adı verilen hasta yataklarıdır.

Motorsuz hasta yatakları manuel kullanım ile hareket etmektedir. Bunun yanı sıra motorlu hasta yatağı modeli elektrik sayesinde alışmaktadır ve uzaktan kumanda zelliğine sahiptir. Motorlu hasta yatağı modellerinin kullanımı daha pratik ve kolaydır.

Evde Hasta Yatağı Kullanılır Mı?
Yatalak olan hastalar iin ierisinde tuvalet bulunduran hasta yatakları retimi sağlamaktadır. Bu sayede hasta tuvalet ihtiyacını rahat bir şekilde karşılayabilmektedir.

Hasta Yatağı Kiralamak
Evde bakıma ihtiyacı olan hastalar iin oğu aile hasta yatağı kiralama yntemini kullanarak zme ulaşmaktadır. Hasta yatağı fiyatları insanlar iin satın alındığı zaman yksek gelebilmektedir. Bu sorun sebebiyle oğu kişi satın almak yerine kiralama yntemini tercih edilmektedir.

Evlerde de ihtiya duyulan hasta yatakları sebebiyle hasta yatağı kiralama yntemi olduka rağbet grmektedir. Hasta yatağı kiralama yntemi ierisinde yatak kullandığı sre boyunca bakımı ve tamiri firmalar tarafından yapılmaktadır.

Kısa sreli kullanım gerektiren srelerde hasta yatağı kiralama yntemi daha mantıklı gelirken uzun sreli veya mr boyu hasta yatağı kullanılacak ise satın alma yntemi daha mantıklıdır. Eğer tedavi sresi belirsiz ise veyahut iki sene veya iki seneyi aşkın bir sre zarfı ierisinde kullanılacak ise satın almanız sizin iin daha mantıklı bir hareket olabilir.

Hasta Yatağı Seerken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Hasta yatakları iki paradan oluşmaktadır. Hasta yatağı ve yatağın zerinde duracağı hasta karyolasıdır. İlk olarak hasta karyolasının ne gibi fonksiyonlara sahip olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Neye ihtiyacınız olduğunda karar vererek hasta yatağı seimi yapmaya zen gstermelisiniz. Evde kullanacağınız hasta yatağını kiralarken veya satın alırken ok fonksiyonlu bir hasta yatağı modeli semeye dikkat etmelisiniz.

Share on Facebook Share on Twitter